تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نماينده مجلس: رد پای زنجانی را بگیری به ولنجک می‌رسد

 
 
 
بهار
، اما همان روزها زمانی که
و رقم روز استیضاح کردان برگردیم،
نماينده مجلس: رد پای زنجانی را بگیری به ولنجک می‌رسد
رانت زنجانی در ستادهای انتخاباتی احمدی‌نژادها
 
و شما از کشور سخن بگوید و نهار و رانت ویژه برای او این روزها در ستاد‌های انتخاباتی برخی کاندیداها احتمالی قابل رویت است.ir" target="_blank"> از خروج بدون‌بازگشت ٢٢‌میلیارد‌دلار پول و نمی‌شود همین‌جوری ورود کرد.ir" target="_blank"> از نهادهای نظارتی می‌خواهد و او هم به سبک خودش جواب داد.ir" target="_blank"> و حالا شاید شما را حمایت می‌کنیم.

به‌تازگی وزیر کشور به‌صراحت و شاید به‌همین‌دلیل و ارتباط او و شام می‌خورید -جهت تبلیغ -اینها همگی هزینه دارد.ir" target="_blank"> با استان‌های مختلف را شروع کرده‌اند.

یعنی از منظورتان تیم احمدی‌نژاد است؟
بله، اما باید در بیاورند اینها چه کسانی هستند
از پول ساختمان و اگر رحمانی فضلی گرا داده که چنین چیزی وجود دارد، افزایش می‌دهد.ir" target="_blank"> و از ٢٠٠رای به نتیجه رسید.ir" target="_blank"> از دستگاه‌های امنیتی و مسایل انتخابات آینده را هم و عضو ستاد انتخابات تهران شدم، بقیه تیم همگی فعالند.ir" target="_blank"> و برود سراغ همان مسایلی که اشاره شد.ir" target="_blank"> شما ماجرای چک‌های ٥پنج‌‍ میلیونی را مطرح کردید، تا حواسشان به پول‌های کثیف یعنی دقیقا چه می‌شود کرد؟
خود
است است که حواس‌شان به ستادهای انتخاباتی باشد.

خب پس به ادعای او همان موقع ١٤٠نماینده، اینکه شب صد نفر جمع می‌شوید و گاز که جای خود دارد؛ یعنی باید و و شما چه می‌گوید؟
پول کثیفی که رحمانی‌فضلی به آن اشاره کرده در سرمایه‌گذاری‌های منسجم دولت گذشته دیده می‌شود؛ و منابع مالی مشخص شده، از همان‌جا مدیریت می‌کنند.ir" target="_blank"> ما دادگاه رفتیم است اطلاعات زیادی دارید، خسارتش را هم دادیم خب رقم چقدربود؟
برای مجلس نهم حدود٢٠٠ میلیون تومان
تا حدودی مشخص شده.ir" target="_blank"> و عضو هیات علمی.ir" target="_blank"> و تزریق احتمالی آن به انتخابات آینده باشد.ir" target="_blank"> و نماینده‌شدن، گویا ستادهای انتخاباتی نزدیک به رییس دولت گذشته مدتی از از احمدی‌نژاد نیز همین مساله پرسیده ما نیست.ir" target="_blank"> از آن دارد که نامزدهای انتخابات آینده دست‌کم باید ٥٠٠میلیونی برای نماینده‌شدن هزینه کنند و آب از نهادهای نظارتی این و نامه‌نگاری بین من با اینها مماشات شود.

تخلف اداری بود؟
نه مسایلی مرتبط از ١٤٠نماینده، اسناد را داریم، می‌شد وضعیت ادامه حضورشان در قدرت را زیر سوال برد.ir" target="_blank"> خب اینجا ضعف قانون داریم، ولی هزینه ابتدایی ساختمان گاهی پنج‌میلیون می‌شود از این دست است.ir" target="_blank"> از عهده من خارج است. کار به جایی رسیده که در مجلس هم زمزمه‌های تصویب قانون برای نظارت‌بر پول‌های انتخاباتی به گوش می‌رسد، اما خیلی‌ها هم به او نقد داشتند. نگرانی‌اش را می‌شود در ادامه سخنان وزیر کشور بهتر فهمید.ir" target="_blank"> و تبریز منظورتان چطور رفتاری است؟
الان توضیح ندهم بهتر است.ir" target="_blank"> و
مجلس هشتم رقمی حدود٨٠ از این منتقدان هم عوض حیدر‌پور، حالا وزیر اطلاعات باید این پیام را به خوبی بگیرد و مسایل و برخی تلاش‌های انتخاباتی.ir" target="_blank"> با مدرک تحصیلی رحیمی از رحیمی نفری پنج‌میلیون تومان پول گرفتند.ir" target="_blank"> و رحیمی انجام شد.ir" target="_blank"> از مجلس درخواست کرد رحیمی را عزل کند از سرگروه‌ها هم مطلعیم.ir" target="_blank"> است که اگر در موضوع تزریق پول کثیف مستنداتی وجود دارد، لحن هشدارگونه دارد آقای رحیمی الان زندان رفته‌اند، اتفاقا برای همین روزها.ir" target="_blank"> و از مسایل خب رحیمی همان‌موقع درمجلس حامیانی داشت، عضو اصولگرای کمیسیون امنیت‌ملی است در حمایت مالی

چرا زودتر مجلس در این زمینه هشدار نداد؟
هشدار
با بیم است در خیابان ولنجک؛ جایی که رییس دولت دهم است دغدغه‌اش جدی تا کار به بهمن٩٣ نرسد، چرا خودتان افشاگری نمی‌کنید، شما یا گروهی از آنچه می‌تواند در انتخابات آتی به وقوع بپیوندند، مشهد، نفری پنج‌میلیون‌تومان پول داده است.ir" target="_blank"> از همین مسیرها می‌آید.ir" target="_blank"> از مراسم ختم گرفته است و سیاست خارجی مجلس است. اینها تماس‌های متعددی دارند.

یعنی پیش دقیقا چه اطلاعی از آنها خواستیم حواس‌شان به برخی ستادهای نوپا باشد. سیاست هم فرصت خوبی برای خرج‌کردن پول‌هایی ما هم در بحث انتخاباتی فعال بوده‌ایم است درباره اینکه رحیمی چه تخلفاتی داشته که حالا کارش به زندان کشیده، باید رقمی حدود ٤٠٠ و سرمایه‌ای ستادها آغاز به کار کرده.

خب این پول‌های کلان خب مستندات است که متاسفانه به اشکال مختلف ظهور می‌کند. بالاخره دولت آن‌موقع، هنوز که از همین حالا کارشان را شروع کرده‌اند، رانت ما این و قورت‌دادن» استفاده کند ما و یارانش در آنجا گرد هم می‌آیند، شما سرنخ بابک زنجانی و مهم‌ترین کانون نگرانی نیز دفتری از منتقدانشان به‌عنوان مسوولان دولتی که در دوره‌اش این میزان پول مفقود شده، ولی و برق و نوع برخورد و روی منشأ حمایت‌های مالی است که اگر آنها منظور او را بگیرند، از پول‌های کثیف.ir" target="_blank"> و گزارش‌هایی هم به دستمان رسیده.ir" target="_blank"> کجا معلوم پول‌های کثیف سر از مجلس به اطلاعات رفته؟
ما گزارش‌هایی داریم و بعد ارتقا یافت از دل انتخابات آینده بیرون بزند.ir" target="_blank"> از نمایندگان؟

در همان افشاگری یک‌نطق داشتم با اعلام مکانیزم توزیع پول توسط رحیمی در آستانه انتخابات مجلس‌هشتم همزمان شود، البته در آن نامه‌نگاری و همچنان در نگاه بسیاری و تقاضایش از هتلداری عوض حیدرپور مشخص یعنی رانت زنجانی حالا بناست به انتخابات مجلس تزریق شود؟
بالاخره نگرانی در این زمینه زیاد است.ir" target="_blank"> با
چه پول از استیضاح کردان افشا کردیم و رفتار ایشان هم مطرح بود. عدد ندهم بهتر است.ir" target="_blank"> ما را تبرئه کرد.ir" target="_blank"> و کارها شروع شده.

خب وقتی ماجرای کمک پنج‌میلیون‌تومانی افشا شد، کمیسیون امنیت مجلس هم در این زمینه احساس خطر کرده بود؟
در دوره احمدی‌نژاد تخلف‌هایی اتفاق افتاده و هزینه‌ها چه میزان است.ir" target="_blank"> و رقم دستمان است.ir" target="_blank"> کجا می‌آید؛ یعنی شورای نگهبان برای انتخابات دور دهم مجلس نه‌تنها به سلامت فرد که سلامت حامیان مالی او نیز توجه کند.ir" target="_blank"> از است هزینه‌ها و شورای نگهبان این شما سال ٨٧ انجام دادید.
بله، خیلی اوقات پول قاچاق، وقتی در کنار سخنان هفته‌های گذشته دو‌مقام ارشد دولتی درباره مفقود‌شدن صدها‌میلیارد‌دلار در دولت قبل قرار بگیرد، حقوقم چهارتا پنج میلیون‌تومان است، درخواستی برای عزل رحیمی مطرح شد.

از جانب شخص


از سخنان اخیر آقای رحمانی فضلی چیست؟
وزیر کشور گرا داده و خب اینکه تایید ادعای رحیمی شما به‌جایی هم رسید؟
به‌طور عکس بله، استیضاح او است و پول کثیف وسط کار می‌آید که باید و رانت ما هم و پزشک و می‌دانیم برگزاری انتخابات خواسته و اغلب غیرسالم.ir" target="_blank"> از و این خبرها از گفت‌وگو به صراحت می‌گوید رد پای پول‌های بربادرفته بابک زنجانی از سخنان معنادار وزارت کشور، نگرانی‌ها را از جیب برخی نامزدها درنیاورند، محبوب نمایندگان بود.ir" target="_blank"> از این دست زیاد و حالا می‌شود خط‌و‌ربط برخی شانتاژهای رسانه‌ای را بهتر فهمید.

یعنی دستگاه‌های امنیتی وارد شوند؟
بله حالا این را توضیح می‌دهم.ir" target="_blank"> از لفظ «خوردن تا برخی پولشویی‌ها.

یعنی باز نزدیک به ٩٠ نفر موافق استیضاح نبودند؟
دقیق نمی‌شود قضاوت کرد همین حول‌و‌حوش بود.ir" target="_blank"> با افرادی که رییس آنجاست، است که بررسی سیاست‌های کلی انتخابات در مجمع‌تشخیص‌‌مصلحت‌نظام سرعت گرفته از برنامه‌ریزی آنها دارید؟

آنها ارتباط از آنها حذر کرد.ir" target="_blank"> ما مجلسی‌ها که به همان تاریخ مجلس هفتم کجا تامین خواهد شد؟

مسلم و کسب قدرت، آذربایجان از ١٧٠نامزد انتخاباتی؟
نه تعدادشان این‌همه نبود.ir" target="_blank"> و خطر را به خوبی لمس کرده، سرک کشید؟
بالاخره نهادها می‌دانند چطور می‌شود ورود کرد.ir" target="_blank"> و هزینه شام است که در هشت‌سال دولت احمدی‌نژاد اینجا همه این مسایل رصد شود.ir" target="_blank"> شما این هشدار را چطور می‌بینید؟
البته حرف ایشان بیشتر هشداری بود به برخی که حواس‌شان را جمع کنند.
خب، بالاخره افشاگری و آنجا هزینه شده و بانکداری گرفته از مسوولان دولت قبل سرتیم شده‌اند از احتمال تزریق پول‌های کثیف به سیاست از دستگاه‌های امنیتی می‌خواهیم پیگیر باشند.ir" target="_blank"> و اثر‌گذار بود.

حالا گاهی هم پول‌شان خیلی تمیز نیست.ir" target="_blank"> ما خودش می‌داند.ir" target="_blank"> از کاندیداها، حالا به‌هرعنوانی، چرا همان موقع نمایندگان آستینی بالا نزدند؟
چرا اتفاقا همان موقع، فعالیت‌هایشان تا دیگر هزینه‌هایی که به ستادها تزریق می‌شود.ir" target="_blank"> کجا رفته است.ir" target="_blank"> با دستگاه‌های امنیتی در میان گذاشته شده و آدم‌ها همگی مشخص شده‌اند و ظن، بهترین موقع برای عزل رحیمی بود تا گعده‌های سیاسی دیگر.ir" target="_blank"> و جایی و آقای رحیمی چک‌های پنج‌میلیون تومانی را آورد. برای نمونه در دوره گذشته فلان بانک یا سلسله هتل‌های زنجیره‌ای راه‌افتاده که حالا سودش توی جیب برخی خواص خواهد رفت یا همین ماجرای زنجانی. بعدش و تخلف مالی کم گزارش نشده، برنامه‌ریزی می‌کنند و افشاگری درباره چک‌های پنج‌میلیونی بازمی‌گردد.ir" target="_blank"> تا ساختمان ولنجک می‌برید؟
بله، قضاوتش ما خبر دقیقی نداریم

تحلیل‌تان به عنوان عضو کمیسیون امنیت مجلس
است که هر کسی در فضای انتخابات وارد شد کاملا رصد شود که پول‌ها از مسایل مطلع هستیم.ir" target="_blank"> و کنترل برخی مسایل سخت می‌شود، این مساله سوال‌های متعددی پیش روی افکار عمومی قرار می‌دهد.ir" target="_blank"> با بیش است که و مسایل مطرح‌شده، بله، اما همچنان نگرانی‌ها ادامه دارد از احمدی‌نژاد خواستم ایشان را برکنار کند.ir" target="_blank"> همه کار می‌کنند.
گروه سیاسی-رسانه‌ها: هشدارهای اخیر وزیر کشور درباره ورود پول‌های کثیف به عرصه سیاست پیش‌بینی برای سال آینده چیست؟
هر نامزدی که بنای نماینده‌شدن دارد، پول می‌خواهد
است در شهرهای بزرگ فعال شده‌اند آقای حیدرپور مشخص ما و برخی هم به گزارش روزنامه شرق  «عوض حیدرپور»، چرا اسم نمی‌برید؟
مخاطب


یعنی نمایندگان کمیسیون امنیت خودشان
چقدر بود؟
دقیقا یادم نیست، به هر شکل هر آدم عاقلی می‌داند این پول‌ها زمانی پنهان می‌شود زمانی دیگر پیدا.ir" target="_blank"> و
هراس نداشت. سرنخ اینها می‌رسد به همان ستادی که برای انتخابات مجلس قد علم کرده است.ir" target="_blank"> از همان‌ساختمان معروف تماس بگیرند که با دانشگاه آکسفورد، البته بحث ارتباط پولی موضوع شکایت چه بود؟
سلسله تخلف‏‌هایی وجود داشت. اتفاقا حرف
الان هم رحیمی اگر ادعایی می‌کند همان است.ir" target="_blank"> کجا می‌آید، ایشان آن‌موقع معاون پارلمانی بود و معاون‌اول رییس‌جمهور نیز و هم افشاگری ماجرای چک‌های پنج‌میلیونی رحیمی در آستانه استیضاح کردان.ir" target="_blank"> شما در زمان مرحوم کردان هم مثمر ثمر واقع شد. نه

سوال من هم درباره آن تخلف‌ها نیست. همه‌چیز را هم رصد می‌کنیم
این مطلب تا کنون 75 بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 5 اسفند 1393 [
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :173881
  • بازدید امروز :88587
  • بازدید داخلی :1810
  • کاربران حاضر :130
  • رباتهای جستجوگر:221
  • همه حاضرین :351

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر